VACCINE FORUM - nowa odsłona szczepień!

W dniu 22 października br. odbędzie się pierwsza edycja Kongresu VACCINE FORUM, wydarzenia w całości dedykowanego tematyce szczepień ochronnych, które ma na celu budowanie pozytywnej komunikacji w obszarze szczepień. Hasło kongresu: Wiedza – Zdrowie – Przyszłość!

Kluczowe wydarzenie Porozumienia na Rzecz Dobrych Praktyk w Szczepieniach, którego celem jest wszechstronna debata ekspertów, przedstawicieli systemu ochrony zdrowia, decydentów oraz przedstawicieli środowisk pacjenckich na temat wagi szczepień ochronnych w realizacji nadrzędnego celu, jakim jest wydłużanie życia, a także zwiększenia świadomości działań profilaktycznych.

Podczas jednego dnia Kongresu, w gronie wybitnych ekspertów chcemy zastanowić się nad budowaniem zaufania do szczepień ochronnych, w jaki sposób komunikować ważność szczepień w oparciu o sprawdzone wyniki badań naukowych. Do dyskusji zapraszamy wszystkich, od których zależy budowanie polityki zdrowotnej, programów szczepień ochronnych oraz komunikowanie w przestrzeni publicznej pozytywnego przekazu nt. szczepień.

W nowej, ciekawej formule, chcemy mówić o tym:

  • Jak stworzyć przestrzeń do budowania zaufania do szczepień?
  • Jak komunikować wiedzę nt. szczepień ochronnych?
  • Jak budować mądrą politykę proszczepienną?
  • Na czym polega odporność populacyjna?

Całość wydarzenia będzie transmitowana w serwisie www.medexpress.pl oraz www.szczepienia-ioz.pl